www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS

  • A hirdetés 85 napja lejárt

A PRYSMIAN Magyar Kábelművek az alábbi munkakörbe keres sikerorientált jelentkezőket:

Kistelek Gyáregység

FELADATOK

  • A termékminőség végellenőrzése
  • A terméktípusra vonatkozó vizsgálati terv, végellenőrzési és vizsgálati módszer munkautasítás alapján kell a termék végellenőrzésének elvégzése
  • A vizsgálatok szakszerű elvégzése, termék minősítése, valamint az elvégzett vizsgálatok dokumentálása, adatok, mérések eredményeinek berögzítése az SAP Quality modulba, valamint a berögzített adatokból jegyzőkönyv elkészítése

AJÁNLATUNK

  • versenyképes órabér
  • cafeteria, munkaruha és munkába járás biztosítása
  • munkarend: 4/4, 12 órás műszakban, melyhez a törvényes pótlék kapcsolódik
  • a gyári meleg-étkezés térítés ellenében biztosított
  • hosszú távú munkalehetőség.

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú végzettség (előny: villamos ipari, mechatronikai, műszerész, informatika középiskola)
  • termelésben szerzett szakmai tapasztalat (elsősorban: minőségbiztosítás, technológia, karbantartás)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word Excel),
  • pontosság, megbízhatóság, csoportmunka,

Személyesen a kisteleki gyárban (6760 Kistelek, Árpád utca 43.) jelentkezési lap kitöltésével vagy a jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Kistelek
Csongrád
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Technikus, Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.31.