Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási referens

  • BKV Zrt.
  • VII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Stratégiai és Beszerzési Igazgatóság Irányítási Rendszer Menedzsment Iroda

munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • ISO szabványoknak, illetve a 1221/2009/EK rendeletnek megfelelő irányítási, illetve környezetvédelmi vezetési rendszerek (MIR, KIR, EIR, EMAS stb.) kiépítése, működtetése, dokumentációk elkészítése
  • belső auditok, vezetőségi átvizsgálások, külső auditok előkészítése, lebonyolítása
  • cégen belüli, a bevezetett irányítási rendszerekhez kapcsolódó oktatások szervezése és lebonyolítása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú minőségbiztosítási szakmérnök/szakember, műszaki menedzser, környezetmérnök, közlekedésmérnök végzettség
  • ISO 9001/14001/50001 szabvány szerinti belső auditori képzettség
  • ISO 9001/14001/50001 szabványok szerinti irányítási rendszerek kialakításában, működtetésében szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office magas szintű ismerete

Előnyt jelent a fenti feltételek teljesülése esetén:

  • a közösségi közlekedés folyamatainak ismerete
  • energetikai ismeretek
  • SAP ismeret
  • angol nyelvtudás

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • pontos, szakszerű munkavégzés, munkabírás
  • megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás, rendszerező képesség
  • szervezőkészség és jó fogalmazási, elemző képesség

Munkavégzés jellege, helye:

  • 8 órás munkarend
  • helye: Budapest, VII. kerület Akácfa utca 15.

Amit nyújtunk:

  • bejelentett munkahely
  • korrekt jövedelem
  • béren kívüli juttatások (Kollektív Szerződés szerint.)

A jelentkezéshez csatolni kérjük:

  • fényképes szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet
  • szakképzettséget igazoló oklevelek másolati példányait

Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 26.

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Belső ellenőr, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Közlekedésmérnök, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre