Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási munkatárs

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest, Ócsa
  • A hirdetés 54 napja lejárt

Térkő gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partner cégünkhöz keresünk új munkatársat

pozícióra, azonnali kezdéssel.

A cég több, mint 60 éve térkő gyártás területén működik, így vezető pozíciót ért el tájépítészeti megoldások kidolgozásában Közép-Kelet Európában. Jellemzően modern ipari alapokkal, hatékony gyártási és értékesítési rendszerrel rendelkezik.

Munkavégzés helye: Ócsa

Feladatok:

  • Gyártásközi labor vizsgálatokon való részvétel
  • Betontermékek és nyersanyagok vizsgálata (fizikai munka)
  • Folyamatos minőségellenőrzés más kollégákkal együttműködve
  • Mérési eredmények adminisztrálása

Munkaidő: 1 műszak (7:00-15:20 VAGY 8:00-16:20)

Elvárás: Középfokú végzettség

Bérezés: Nettó 210.000-220.000 forint + cafetéria ( n.:16.000 forint SZÉP kártya) + utazási költségtérítés.

Jelentkezni lehetséges önéletrajz küldésével, vagy az alábbi telefonos elérhetőségek egyikén: 70/321 3648, 70/321 6252, 70/882 9500, 70/ 415 2419.

Helyek Budapest
Pest
Ócsa
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre