www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 1457 napja lejárt
52487-Minőségbiztosítási MérnökLink megjelenítése">

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb elektronikai berendezéseket gyártó vállalatcsoportjának tagja, magyarországi gyárában passzív elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Termékei nagy fontossággal bírnak az elektronikai alkalmazások minden területén, főként az autóiparban és a megújuló energiák iparágában.

A Vas megyei üzembe keresünk kondenzátor gyártási területre

Feladatok:
  • Meghatározott termékcsoport gyártási minőségének nyomon követése;
  • Helyesbítő intézkedések bevezetése;
  • Folyamat auditok végzése;
  • Vevői reklamációk megválaszolása;
  • FMEA, CP készítése.
Elvárások:
  • Villamosmérnök/Gépészmérnök végzettség;
  • Német és/vagy angol nyelvismeret;
  • Belső auditor végzettség;
  • Six Sigma ismeret;
  • Több éves autóipari beszállítói tapasztalat minőségbiztosítási területen.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 52.487-es referenciaszámra, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2014.01.31.