Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

HSA Kft.
Régió: Sirok, Heves

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.11.15.

Feladatok:

  • A vállalkozás minőségirányítási rendszerének fenntartása, fejlesztése
  • Minőségirányítási dokumentáció elkészítése, karbantartása
  • A minőségbiztosításhoz kapcsolódó statisztikák, kimutatások készítése, adatok elemzése
  • Belső folyamatfejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • Auditok előkészítése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • A minőségügyi eszközök magabiztos ismerete (Ishikawa, Pareto, FMEA, Controll Plan)
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat
  • Magabiztos Angol nyelvtudás, Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó problémamegoldó, analitikus gondolkodás
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye: Sirok

Helyek Sirok
Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre