Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Adient Mezőlak Kft.
Régió: Mezőlak, Veszprém

Hozzáadva: 2019.02.15.
Jelentkezési határidő: 2019.02.17.
Mindig is szeretted az autókat?

Az ADIENT az egyik legnagyobb autóipari beszállító a világszínvonalú ülésszerkezetek és ülésállító alkatrészeket előállításában.

Dinamikusan növekvő Mezőlaki gyárunkba jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk munkatársakat:

Feladatok:

  • A kijelölt vevők minőségügyi támogatása
  • A termékdokumentáció felügyelete, naprakészen tartása
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Vevői követelmények felkövetése, éves PPAP benyújtás szervezése, lebonyolítása
  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • Minőségügyi mutatók (8D státusz, PPM, költségek) kezelése, akciótervek felkövetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (német nyelv előny)
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Stabil vállalati háttér, fiatal dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőségek, külföldi betanulás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Saját állományba
  • Folyamatosan emelkedő bérezés
  • Stabil, megbízható cégnél hosszútávú munkalehetőség
  • Éves Cafeteria (próbaidő alatt is)
  • Születés támogatás
  • Házasságkötési támogatás
  • Temetési támogatás
  • Karácsonyi csomag
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Munkatárs ajánló program
  • Munkába járási költségtérítés
  • Ötletpénz
  • Sport-és uszodabérlet a Pápai Várkertfürdőbe

Várjuk a jelentkezéseket!

Helyek Mezőlak
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre