Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió: Zala
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2019.01.16.
Hirdetés azonosító: 2298631
lejárt

Kiváló lehetőséget kínálunk minőségbiztosítási mérnök pozícióba, pályakezdők és tapasztalattal rendelkező szakemberek részére. Sok éves hagyománnyal rendelkező gyár Kelet-Zalában, amely környezetbarát, minőség építőipari anyagok gyártásával kiemelkedő hírnévre tett szert.

Feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése, felülvizsgálata,
  • Termékek, szolgáltatások koordinálása.
  • Beszállítói, vevői, gyártási- és folyamat minőségbiztosítása,

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségirányításban szerzett 1-2 év tapasztalat
  • ISO 9001 és 14001 ismerete

Előnyt jelent:

  • 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat egy multi kulturális környezetben

Amit kínálunk

  • Bér megegyezés szerint
  • Cafeteria
  • Laptop, telefon

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt a 06 70 452 9058 számon vagy a lenti e-mail címen  is kaphat. Visszahívjuk!

Helyek Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.12.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre