Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 270 napja lejárt

Fém alkatrészek megmunkálásával foglalkozó autóipari gyártó partnerünk számára keresünk határozott, proaktív munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése
  • Termék,- és auditfolyamatban aktív részvétel
  • Beszállítói folyamatok fejlesztése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen
  • Reklamációkezelés
  • Első minta vizsgálati jelentések elkészítése a vevő felé

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 3-4 év minőségbiztosítási szakmai tapasztalat
  • Csapat koordinálásában szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás, ennek hiányában kellő motiváció és affinitás emberek vezetéséhez
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Autóipari követelmények ismerete
  • Vevőorientált hozzáállás, segítőkészség
  • Megbízható személyiség, lojalitás
  • Csapatmunka

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség
  • Vezetői támogatás
  • Változatos feladatok, családias légkör
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.01.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre