www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

Régió: Vas

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 1143649
lejárt

Minőségbiztosítási mérnököt keresünk elektronikai gyártó partnerünkhöz Vas megyébe. A multinacionális vállalat dinamikus fejlődési lehetőséget, kiváló juttatási csomagot és kellemes, modern munkakörnyezetet kínál a leendő minőségbiztosítási kolléga számára.

Fő feladatok:
- Vevői problémák feltárása, megoldások kezdeményezése
- Vevői reklamációk kivizsgálása, 8D riportok készítése
- Minőségügyi folyamatok felügyelet, minőségjavító akciók koordinálása
- Időszakos belső auditok végrehajtása

Elvárások:
- felsőfokú műszaki végzettség
- angol vagy német nyelv középfokú ismerete
- gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Pályakezedők jelentkezését is várjuk!

Éves juttatási csomag akar 8.000.000- forint.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a hays.hu weboldalon!