www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök

  • A hirdetés 418 napja lejárt

Szeretne egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Fontos számára a folyamatos fejlődés lehetősége? Jelentkezzen hozzánk! Elektronikai vállalatunk keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok elemzése, ellenőrzése

  • Problémamegoldás, kiváltó okok elemzése, megszüntetése

  • Új termékek bevezetésének támogatása

  • Nem megfelelőségek kezelése

  • Gyártás optimalizálása

  • Minőség iránti elkötelezettség növelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Legalább 2 éves gyártó környezetben szerzett minőségügyi tapasztalat

  • Folyékony angolnyelv-tudás

  • 8D módszer alkalmazásában szerzett gyakorlat

  • Analitikus gondolkodásmód, jó kommunikációs készség

  • Motivált és csapatjátékos beállítottság

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai képzések

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2016.11.15.