www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2018.07.20.
Hirdetés azonosító: 1151093
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimedia piacokon. A Sanmina Magyarország Kft. a Miskolc melletti  Alsózsolcai Ipari Parkban 2002-től fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Jelenleg az alábbi pozícióra várjuk a jelentkezéseket:

Minőségirányítási mérnök / Vevői kapcsolattartás területre

Feladatok:

  • Vevői reklamációk kezelése, vevői látogatáson való aktív résztvétel
  • Termékcsoportok /gyártási folyamatok felügyelete, fejlesztése a minőség szempontjából
  • Jelentések/riportok/elemzések készítése, valamint helyesbítő- és megelőző intézkedések meghozatala

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt

Előny:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Minőségirányítási területen szerzett felsőfokú végzettség

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Utazási támogatás, vállalati buszjárat
  • Dolgozói kedvezmények

Helyek Alsózsolca
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.05.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre