www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök - Győr (Referenciaszám: KJ-1760)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.01.27.
Jelentkezési határidő: 2017.05.08.
Hirdetés azonosító: 1084988

Feladatok:

  • A minőségügyi rendszer működtetése
  • Éves rendszer-, folyamat-, termék auditterv elkészítése és végrehajtásának irányítása
  • Mérőeszköz felügyelet és dokumentum kezelés
  • Javító intézkedések bevezetése és koordinálása
  • PPAP dokumentációk elkészítése, felügyelete
  • Rendszeres selejtmegbeszélések szervezése és felügyelete, a selejt alakulásának napi figyelése
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyi követelmények ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Jó kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1760-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Győr
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő