Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (NÉMETES) (14-9687)

HumanField Kft.
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.11.06.
Jelentkezési határidő: 2019.11.08.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (NÉMETES)

(14-9687)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás,
  • Reklamációk kezelése,
  • NPI folyamatok támogatása, projektmenedzsment,
  • Auditokon történő részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése,
  • 8D riportok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, minőségbiztosítási szakmérnök),
  • Minőségbiztosítási területen / termelő közegben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Az autóipari háttér előnyt jelent,
  • Aktív, jó német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9687”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre