www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (JUNIOR / SENIOR) (HF 12-8439)

Hozzáadva: 2018.06.17.
Jelentkezési határidő: 2018.01.13.

Humanfield header

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (JUNIOR / SENIOR)

 (HF 12-8439)

pozícióba.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal / vevőkkel,
  • NPI folyamatok támogatása, projektmenedzsment,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, minőségbiztosítási szakmérnök),
  • Minőségbiztosítási / termelő közegben szerzett tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Előny: a beszállítói, a vevői kapcsolattartásban vagy az új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8439"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Kategória Energetika / Villamosság, Villamosmérnök, Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök, Mérnök / Műszaki, Gépészmérnök, Minőségbiztosítási mérnök, Villamosmérnök
Régió Vas
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Zala
Veszprém
Fejér
Somogy
Tolna
Pécs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Iratkozzon fel állásértesítőre