Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
(HR7787782X)

MEGBÍZÓNK:

Nagy múltra visszatekintő nemzetközi autógyártó vállalat, mely nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre a magas minőség megtartása mellett. Partnerünk büszke elért sikereire, jó hírnevére, a kor igényeit követő, termékeikre.
A vállalat az autógyártás több szegmensét is felölel, így az ott dolgozó szakemberek számára szakmai fejlődési lehetőséget tudnak biztosítani.

Remek lehetőség olyan fiatal mérnökök számra, akik szeretnének elméleti tudások mellett gyakorlati tapasztalatra is szert tenni és szakmailag fejlődni egy autóipari gyártóvállalatnál.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Esztergom

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

Tagja lehet egy nagy sikerű, innovatív, nemzetközi vállalatnak, ahol lehetősége van kompetenciái fejlesztésére, ötletei megvalósítására minőségbiztosítási területen. A vállalatnál uralkodó szemléletmódot a vezetői bizalom és támogató attitűd jellemzi.
Megbízónk munkavállalóinak a versenyképes bérezés mellett, egyéb béren kívüli juttatásokat és teljesítmény arányos bónuszt is biztosít.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Minőségbiztosítási mérnökként feladata lesz a piaci visszajelzések alapján műszaki, minőségi problémák kivizsgálásának koordinálása; javító intézkedések nyomon követése.
  • Javító intézkedések visszaellenőrzése, beszállítók auditálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, partnerekkel, valamint a beszállítókkal.
  • Piaci információk gyűjtése, értékelése, dokumentálása
  • Műszaki jelentések kezelése/elemzése

AMIT ELVÁRUNK:

  • Elsősorban pályakezdő mérnökök jelentkezését várjuk, de szívesen fogadjuk azoknak a jelölteknek a pályázati anyagát, akik 1-2 éves tapasztalattal már rendelkeznek minőségbiztosítási területen
  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) műszaki végzettséget és közép szintű angol nyelvtudást.
  • Preferáljuk a határozott, magabiztos fellépést; a jó probléma megoldó készséget és, ha konstruktívan kezeli a konfliktusokat

ELŐNY:

  • Jármű-technikai ismeretek
  • ISO 9001 vagy IATF (ISO/TS) 16949 auditori végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (HR7787782X)

Esztergom
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása