www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök (Győr-Moson-Sopron megye)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.09.
Jelentkezési határidő: 2014.02.11.
Hirdetés azonosító: 738191
lejárt

(Győr-Moson-Sopron)

Pozícióleírás
Az autóipari gyártó cégek számára történő minőségügyi tanácsadás területén tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

- Kapcsolattartás a beszállítókkal illetve a különböző részlegekkel magyar és német nyelven
- A szériába bevezetett új vagy változó alkatrészek minőségbiztosítási folyamatának koordinálása és ellenőrzése
- Beszállítói fejlesztéssekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
- Alkatrészek változtatásában és bevezetésében való részvétel
- Auditokon való részvétel

Követelmények
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Minimum 3 éves szakmai tapasztalat autóipar területen
- Tárgyalóképes német-nyelvtudás
- Minőségorientált gondolkodás
- Kezdeményező képesség
- Nemzetközi környezetben is kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség