Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (CQE)

Régió: Vas

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.09.11.
Jelentkezési határidő: 2018.10.11.
Hirdetés azonosító: 1798203
lejárt

Multinacionális autóipari partnerünk számára keresünk Minőségbiztosítási mérnököt Vas megyében

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • A vevői reklamációk kivizsgálásának koordinálása (8D riportok készítése)
  • Megoldások kezdeményezése, vevői érdekek képviselete
  • Statisztikák, kimutatások készítése a különböző minőségügyi módszerekre vonatkozóan
  • Termék és folyamat változtatásainak jóváhagyása

Elvárások a Minőségbiztosítási mérnök felé:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki érdeklődés, kommunikációs készég

Mire számíthat partnerünktől:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes alapbér
  • Sokrétű juttatási csomag

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Vas
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre