Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (14-9426)

HumanField Kft.
Régió: Heves

Hozzáadva: 2019.06.14.
Jelentkezési határidő: 2019.06.16.

Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
(14-9426)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal / vevőkkel,
  • NPI folyamatok támogatása, projektmenedzsment,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki / mérnök végzettség,
  • Minőségbiztosítási / termelő közegben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Előny: az új termékek bevezetésében / projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat,
  • Jó, aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Nemzetközi környezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9426”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre