www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási koordinátor
Trenkwalder Kft
Régió: Baranya, Magyarország
Hozzáadva: 2018.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.12.08.
Hirdetés azonosító: 1228489
lejárt

Baranya megyei partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Minőségellenőrzési csoport munkájának összehangolása, felügyelete
  • A minőségellenőrzési csoport által végzett vizsgálatok eredményeinek feldolgozása, kommunikálása
  • Kapacitásterv alapján napi feladatkiosztás
  • Minőségügyi tervezés, a folyamatos minőségügyi ellenőrzés koordinálása
  • Minőségi reklamációk kezelése
  • Közreműködés minőségirányítási auditok során
  • Minőségügyi utasítások, mérési jegyzőkönyvek készítése
  • Belső dokumentumok elkészítése, karbantartása és fejlesztése
  • Ellenőrzési utasítások készítése, naprakész vezetése és nyomon követése
  • Minőségirányítási dokumentációk elosztása és az érvényes szabályozások betartatása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább két éves minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • ISO 9001 szabványok ismerete
  • Aktív német és/vagy angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Önálló munkavégzés, alaposság
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, döntéshozatali képesség
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Folyamatszemlélet

Amit nyújtunk:

  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Versenyképes bérezés és juttatások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.