www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási - kalibrációs mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Pest
Hozzáadva: 2018.01.22.
Jelentkezési határidő: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1200933
lejárt

Gyártás - termelés területén tevékenykedő multinacionális partnercégünk részére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Berendezések és eszközök kalibrációja és szabványoknak való megfeleltetése
  • Auditokra (külsős és vevői is) való felkészülés és aktív részvétel
  • Minőségbiztosítási csapat szakmai koordinációja
  • Mérőeszközök beállításának monitorozása, ellenőrzése
  • Tesztelési folyamat managelése (teszt esetek összeállításától elkezdve, end-to-end folyamatmanagement)

Elvárások:

  • 5-7 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (gépész-, vagy villamosmérnök)
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás
  • MSZ EN ISO/IEC 17025 szabvány ismeretek
  • Kalibrációs tesztelési módszertanok ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, támogató csapat
  • Külföldi betanulási lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.