www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási gyakornok

  • A hirdetés 7 napja lejárt

A svájci tulajdonú REDEL Elektronika Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Adatgyűjtés, minőségügyi statisztikák készítése
  • Dokumentáció kezelése (minőségügyi, környezetvédelmi)
  • Heti minőségügyi riportok előkészítése
  • Beérkező alapanyag-dokumentáció kezelés
  • Mérőeszköz-felügyelethez tartozó adminisztráció
  • Segítség a reklamáció kezelésben, kivizsgálásban
  • Egyéb az osztályhoz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú műszaki végzettség
  • Minőségorientált szemlélet
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a következő formában várjuk:

  • a Jelentkezés gombra kattintva, illetve a lenti e-mail címen
  • vagy telefonon: +36-1-421-4714
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2018.01.30.