Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ (13-8865)

Hozzáadva: 2018.09.21.
Jelentkezési határidő: 2018.09.07.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ
(13-8865)

pozícióba.

Feladatok:

  • 7 fő minőségügyi mérnök vezetése, munkájuk irányítása,
  • Minőségügyi technikák megfelelő alkalmazásának biztosítása,
  • Új minőségügyi technikák bevezetésének irányítása,
  • Vevőszolgálati tevékenység koordinálása,
  • Selejtcsökkentési tevékenységek meghatározása, végrehajtása, ellenőrzése,
  • Minőségügyi oktatások elvégzése.

Elvárások:

  • Minőségügyi területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8865”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termeléselemző, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre