Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási asszisztens

  • Szakmunkásállások.hu
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Gyógyszeripari nagyvállalathoz keresünk új munkatársat,

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ASSZISZTENS

munkakörre, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Feladat:

  • Dokumentumok ellenőrzési, a termék eladhatósága érdekében
  • Termékről készült fénykép átnézése, amennyiben hiányos visszaküldeni a gyártásra
  • Kapcsolattartás angolul írásban és szóban

Elvárás:

  • Precízitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Középfokú végzettség

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 09:00-17:30
  • Szombat 09:00-20:00 (havi 2 szombat)

Fizetés:

  • Kimagasló bérezés + cafeteria
  • Bónuszok
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet.

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre