Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőség- és környezetirányítási vezető

  • HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
  • Téglás, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 47 napja lejárt

A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Minőség- és környezetirányítási tevékenységek tervezése, koordinálása
  • Kapcsolódó dokumentációs rendszer kialakítása, ellenőrzése, karbantartása
  • Minőség- és környezetirányítási eljárások, módszerek, technikák fejlesztése
  • Javaslatok, intézkedések megtétele a termékek minőségének biztosítására, folyamatos javítására
  • Termelési folyamatok környezetterhelésének csökkentése, megvalósításának felügyelete
  • Kapcsolattartás külső, illetve állami, minőség- és környezetügyi intézetekkel, szervezetekkel
  • Vevői elvárások, visszajelzések nyomon követése, a vevői megelégedettség növelése
  • Beszállítók minőségképességének vizsgálata, környezetvédelmi minősítésük

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 3-5 év)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (német előny)
  • Teljesítményorientált szemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Önálló munkavégzés, karrierlehetőség
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát és bérigényét az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

4243 Téglás külterület 0135/9

Helyek Téglás
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetmérnök, Környezetvédelmi felügyelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre