Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mikrobiológiai laboratóriumi technikus

  • Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium Kft.
  • Budapest, XIV. kerület, Pest
  • A hirdetés 84 napja lejárt

Gyógyszeripari minőségellenőrző laboratóriumba keresünk mikrobiológiai laboratóriumi technikust.

Feladatok:

  • sterilitás és mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok végzése tisztatérben, környezet higiéniás mintavétel, dokumentáció pontos naprakész vezetése

Feltételek:

  • középfokú szakirányú végzettség (mikrobiológiai technikus, egészségügyi szakközép, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikus, vegyésztechnikus)

Elvárások:

  • nagyfokú precizitás
  • alapfokú számítógépes felhasználói ismeret

Előny: 2-3 éves aszeptikus munkavégzésben tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Amit biztosítunk: cafeteria, rugalmas munkaidő, dinamikus fiatalos csapat, fejlődési lehetőség, kellemes munkakörnyezet, hosszú távú munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Helyek Budapest
XIV. kerület
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Mikrobiológus
Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens, Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre