www.cvonline.hu

Mikrobiológiai laboratóriumvezető

  • A hirdetés 179 napja lejárt

A J.S. Hamilton cégcsoport Kelet-Közép-Európa egyik vezető laboratórium hálózata, amely több, mint 65 év szakmai tapasztalatával kínálja az élelmiszerek, kozmetikumok, csomagolóanyagok, valamint vegyipari és gyógyszeripari termékek vizsgálatát az európai és nemzeti előírásoknak megfelelően.

A J.S. Hamilton név az élelmiszer analitikában nem csak a minőségügyi kérdések professzionális megközelítését jelenti, hanem a pártatlanságot és függetlenséget, melyet európai érvényességű akkreditációk támasztanak alá.

Cégünk, a J.S. Hamilton Hungaria Kft. csapatának erősítéséhez keresünk energikus, sikerorientált

Mikrobiológiai laboratóriumvezetőt.

A munkatárs felelős a Mikrobiológiai Laboratórium tevékenységének teljeskörű irányításáért.

Követelmények:

  • felsőfokú (egyetemi) végzettség, lehetőleg az élelmiszeripar, vagy mikrobiológia területén,
  • élelmiszer mikrobiológiai laboratóriumban szerzett minimum 3 éves tapasztalat, vagy élelmiszer laboratóriumvezetői tapasztalat
  • angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban egyaránt
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség,
  • önálló, pontos munkavégzés, megoldáskereső hozzáállás,
  • proaktív, ügyfélorientált gondolkodásmód, értékesítői készség előnyt jelent,
  • számítógépes ismeretek és azok gyakorlati alkalmazása – MS Office, internet,
  • érvényes B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési gyakorlat, utazási hajlandóság,

Fő feladatok:

  • a mikrobiológiai vizsgálatok és az ahhoz tartozó munkafolyamatok szervezése, felügyelete, elvégzése,
  • vizsgálati módszerek bevezetése, kivitelezésének ellenőrzése, belső ellenőrzés, jártasság fenntartásának biztosítása, jártassági vizsgálatokban való részvétel szervezése, eredményeinek értékelése,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel, megrendelőkkel, rendelések, beszállítások kezelése,
  • a személyzet tevékenységének meghatározása, ellenőrzése, szükséges képzések tervezése, megtartása,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a feladatkör betöltésére, kérjük, küldje meg fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.12.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre