www.cvonline.hu

MIG-MAG- AWI / TIG hegesztők - Hollandiai munkavégzés

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.01.26.
Hirdetés azonosító: 663891
lejárt

Ország:    Hollandia (+31)

A pozíció leírása:    Több éves szakmai tapasztalattal rendelkező MIG-MAG- AWI / TIG hegesztőket keresünk az egyik ügyfelünkhöz Hollandiába!

Feladatkör, felelősségek:    Munkakör leírása:

• munkadarabok szakszerű előkészítése;

• MIG-AWI / TIG hegesztési technológiával • precíz hegesztési feladatok ellátása;

• rajz alapján történő munkavégzés;

• hibás munkafelületek kivágása és pótlása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• megbízható, precíz munkavégzés;

• rajzolvasás;

• MÍG-MAG-AWI /TIG vizsga megléte;

• középszintű angol nyelvtudás;

• minimum 2-3 év hegesztői tapasztalat;

• röntgenes és ultrahangos vizsgálatoknak való megfelelés.

Nyelvtudás:    Középszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Amit holland megbízónk kínál:

• hosszútávú munka, kedvező munkafeltételek;

• szállás és a munkába járás biztosított;

• egészségügyi biztosítás;

• nyugat európai versenyképes jövedelem;

• kihívásokkal teli munkakör;

• szakmai fejlődési lehetőség.

A munkába álláshoz minden feltétel (teljeskörű ügyintézés, szállás, munkába járás gépkocsikkal) adott és biztosított, mi pedig igyekszünk mindenben a munkavállalóink segítségére lenni.

Partnercégünk által kihelyezett helyi koordinátorok szintén mindenben a dolgozóink segítségére vannak a hollandiai tartózkodás alatt.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.