www.cvonline.hu

Middleware üzemeltető

  • A hirdetés 50 napja lejárt
Feladatok
  • Linux/UNIX rendszereken futó middleware alkalmazások karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
  • Middleware rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
  • Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
  • Szakértői részvétel a kapcsolódó fejlesztési projektek végrehajtásában
  • Egyéb technikai csoportok támogatása, ügyelet biztosítása
Elvárások
  • Középfokú informatikai végzettség
  • Linux Operációs rendszerek ismerete
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Minimum 2 év gyakorlati tapasztalat a következő területeken: Jboss, Tomcat
Előnyök
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • TCP\IP hálózat ismeret
  • Enterprise Application Platform területen szerzett tapasztalat
  • Apache/glassfish/Jboss ESB/ Jboss DataGridIBM területen szerzett tapasztalat
  • AIX ismeret
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Felsőfokú informatikai végzettség
Amit partnerünk kínál
  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Aktiválás időpontja 2017.12.04.