Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Middle Office szenior szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, V. kerület

Hozzáadva: 2019.02.12.
Jelentkezési határidő: 2019.02.25.

MIDDLE OFFICE SZENIOR SZAKÉRTŐ

Az OTP Bank Nyrt. Eszköz-Forrás Menedzsment Igazgatóság (ALM) Middle Office Főosztálya szenior munkatársat keres. A Middle Office Főosztály felelős többek között a Treasury eredményméréséért, a derivatív és értékpapír ügyletek valós értékeléséért, illetve a derivatív ügyletekre vonatkozó szabályozói követelményeknek való megfelelésért.

FŐBB FELADATOK:

  • Treasury ügyletek értékelésében való részvétel
  • Treasury derivatívák értékelési módszertanának a kidolgozása
  • Értékelési modellek működtetése

ELVÁRÁSOK:

  • Közgazdaságtudományi egyetemi végzettség (Pénzügy, Befektetés-elemzés szakirány előny)
  • Statisztikai és Excel modellezési ismeretek
  • Hatékony munkavégzés rövid határidők betartásával
  • Erős problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
  • Önállóság, proaktívitás, folyamatos tanulni akarás
  • Angol nyelv magabiztos ismerete
  • Derivatív termékek értékelésében való jártasság

ELŐNYT JELENT:

  • Kondor+ rendszer ismerete

AMINT KÍNÁLUNK:

  • 9 országban működő Bankcsoport anyabankjaként Magyarországon egyedülálló kihívások, széles derivatív termék paletta
  • Aktív együttműködés külföldi leányvállalati kollégákkal
  • Változatos, lendületes munkavégzés egy fiatalos csapat tagjaként
  • Versenyképes fizetés, vonzó juttatási csomag

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1051 Budapest, Nádor utca 21.

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre