Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Microsoft szerver üzemeltetési szakértő

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.06.11.
Jelentkezési határidő: 2019.06.19.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

MS Server technológiák napi üzemeltetése,ezen technológiák követése, fejlesztése, integrálása több telephelyes környezetben.

Feladatkör, felelősségek:

Tevékenység leírása:

• MS Server technológiák napi üzemeltetése

• Ezen technológiák követése; fejlesztése, integrálása több telephelyes környezetben

• Együttműködés a hardveres és hálózatos területekkel

• Helpdesk rendszerben érkező napi feladatok precíz elvégzése, elvégzett munka dokumentálása, részvétel és a szervezeti egység képviselete egyéb fejlesztésikivitelezési projektekben.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Szenior kolléga esetében minimum 5 év nagyvállalati környezetben, MS Windows (2008-2012R2) szerverek üzemeltetésében szerzett gyakorlat (2nd/3rd level üzemeltetés, támogatás), beleértve az AD, DHCP, DNS, GPO megoldásokat

• Minimum 3 év tapasztalat egyéb MS szerverek (IIS, SharePoint, Exchange, SQL, Lync, O365) üzemeltetésében

• Minimum 3 év tapasztalat ipari méretű IT rendszerek (elsősorban Windows szerver oldali) tervezésében, kivitelezésében

• Hardver és virtualizációs architektúrák ismeretek

• Szakirányú végzettség

Előny:

• MS Azure (vagy más ) felhő alapú rendszerek üzemeltetésében gyakorlat

• Szakirányú felsőfokú végzettség (B.sc., M.sc.)

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk Európa több országában jelen lévő nagyvállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Laptop, mobiltelefon

• Cafeteria

• 13.havi fizetés

• Egyéb juttatások

• Képzési lehetőségek

• Vállalati bölcsőde és óvoda

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.05.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre