Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Microsoft mérnök

Munka-Társ Hungária Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.01.
Jelentkezési határidő: 2019.10.19.
header

MICROSOFT MÉRNÖK

Feladatok:

  • Széleskörű 2nd line rendszergazdai teendők ellátása Windows rendszerekben

Elvárások:

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat vállalati környezetben
  • Windows Server operációs rendszer család magas szintű ismerete
  • Active Directory átfogó ismerete
  • Microsoft SQL, Exchange, Office 365 és Azure AD üzemeltetés szintű ismerete
  • Windows hálózati szolgáltatások (TCP\IP) ismerete, menedzselése
  • Hálózati eszközök konfigurációs elméletének aktív ismerete
  • Ügyfélcentrikus kommunikációs készség, csapatszellem
  • Nyitott gondolkodás, agilis szakmai hozzáállás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Microsoft tanusítvány
  • HyperV, VMware tapasztalat
  • Remote Desktop Services (RDS) tapasztalat
  • Sharepoint tapasztalat
  • CISCO, Mikrotik eszközök alapismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem (tudástól függően 400.000 forint nettó összegtől felfelé)
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Projectek tervezésében és kivitelezésében való részvétel
  • Vidám, nyitott, fiatalos összetartó csapat
  • Hangulatos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Hardver tanácsadó, It szakértő, Rendszergazda
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre