Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Microsoft Exchange szerver adminisztrátor

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.06.24.
Jelentkezési határidő: 2019.06.26.

A pozícióról

A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplője munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok

  • Microsoft Exchange szerverek üzemeltetése, karbantartása, tervezése, telepítése.
  • Microsoft Lync szerverek üzemeltetése, karbantartása, tervezése, telepítése.
  • SPAM szűrő rendszer üzemeltetése, karbantartása, tervezése, telepítése.
  • FAX rendszer (GFIFaxMaker) üzemeltetése, karbantartása, tervezése, telepítése.
  • Ügyfelek (magyarországi tag- és leányvállalatainak munkatársai) által bejelentett hibák 3. szintű elhárítása.
  • Kapcsolattartás Group-on belüli külföldi technikai területekkel, közös munkavégzés.
  • Monitorozó rendszer eseményeinek események figyelése, problémák kezelése.
  • Jelentések és dokumentációk készítése.

Elvárások

  • Egy energikus, jó kommunikációs és problémamegoldó készségű, önálló és rendszerorientált szemléletű kollégára van szükségünk, aki:
  • a következő területeken szerzett minimum 2 éves tapasztalattal - Exchange szerver adminisztráció, Lync szerver adminisztráció, Windows kiszolgálók (pl Windows 2012/2016);
  • levelezési és spam szűrő rendszerekkel kapcsolatos alap fogalmak, protokollok ismeretével;
  • Powershell szkript ismeretével;
  • angol kommunikációs szintű nyelvtudással (szóban és írásban egyaránt, informatikai tartalmú dokumentumok megértése angol nyelven);
  • valamint felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel vagy informatikai szakmacsoportban szerzett szakképesítéssel (pl szakirányú OKJ-s képzés vagy szakmai képzés) rendelkezik.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Aktiválás időpontja 2019.06.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre