Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MFB hiteloperációs gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Békéscsaba

Hozzáadva: 2019.04.21.
Jelentkezési határidő: 2019.05.04.

A Budapest Bank Békéscsabai Bankműveleti Központjában kínálunk most egy kiváló lehetőséget szakmai tapasztalat szerzésére illetve a szükséges gyakorlat letöltésére egyaránt!
Kötetlen munkaidőt ajánlunk, legalább fél éves folyamatos munkalehetőséggel, heti átlag 40 óra munkaidővel!
Itt valóban betekintést nyerhetsz a banki termékek és folyamatok működésébe, önállóságot és magabiztosságot tanulhatsz és jó kapcsolatokat építhetsz!

Feladatok:

  • Elektronikusan szkennelt formában és a postán beérkező fizikai dokumentumok formai, tartalmi ellenőrzése a hitelbírálati szabályoknak megfelelően
  • Hiánypótlások bekérése
  • Belső rendszerek, táblázatok kezelése
  • Rendszerbe történő adatrögzítés
  • Postai küldemények iktatása
  • Irattárazási feladatok
  • A hitelezési folyamat során létrejött fizikai dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább félév gyakorlati idő vállalása, heti átlag 40 órában

Munkaidő

Heti átlag 40 óra kötetlen munkaidőben.

Amit kínálunk

  • Banki termékek és folyamatok működésének megismerése
  • Szakmailag felkészült, jövő orientált munkatársak, vezetők
  • Innovatív, fiatalos környezet
  • Bruttó 1121 Ft/óra díjazás

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Békéscsaba
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Aktiválás időpontja 2019.04.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre