Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MFB Hitelezési Szakértő

  • NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 153 napja lejárt

Az NHB Növekedési Hitel Bank Zrt.

Pénzpiaci, Üzlet– és Termékfejlesztési Igazgatósága munkatársat keres alábbi pozícióra:

MFB hitelezési szakértő

Feladatok:

  • Ügyfélérdeklődések kezelése, adott esetben terméktájékoztatók dokumentált átadása az eljárásrend és Termékleírás szerint; VNT-vel kombinált termék esetén tájékoztatás a kapcsolódó VNT-ről is a vonatkozó eljárásrend és Felhívás szerint;
  • Hitelezési folyamat elvégzése az eljárásrendben és a Termékleírásban, illetve VNT-vel kombinált konstrukciók esetében az azokra vonatkozó eljárásrendben és Felhívásban leírtaknak megfelelően;
  • Meglévő/potenciális ügyfélkör proaktív kiszolgálása, megkeresése;
  • Kitűzött termékértékesítési tervszámok teljesítése, elmaradás esetén cselekvési terv kidolgozása, megvalósítása;
  • Állománykezelési feladatok az eljárásrend szerint;
  • Akvizíciós feladatok ellátása (ügyféltárgyalások lebonyolítása, ajánlatkészítés);
  • Hitel és egyéb banki termékek értékesítése;
  • Benyújtott vállalati hitelkérelmek előterjesztése, prezentálása a döntéshozói fórum felé;
  • Aktív kapcsolattartás és együttműködés az üzleti terület társterületeivel
  • Részvétel személyes és elektronikus oktatásokon

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség és megfelelő szakirányú képesítés;
  • Minimum 3 év mikro-, kis és középvállalkozás finanszírozásában szerzett munkatapasztalat;
  • Az MFB Pontok által értékesítendő MFB saját forrású és európai uniós pénzügyi eszköz termékek teljes körű ismerete;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Ügyfél akvizíciós tevékenységben szerzett tapasztalat;
  • Eredmény orientált gondolkodásmód;
  • Vállalati termékek és kapcsolódó folyamatok teljes körű ismerete;

Előny:

  • MFB Pont termékek értékesítésében és feldolgozásában szerzett gyakorlat
  • MFB Pont rendszerek aktív használata

Amit kínálunk:

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Piaci bérezés + cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz megküldésével, fizetési igény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Befektetési tanácsadó, Finanszírozás, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem > Pénzügyi értékesítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre