Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

MFB hitelek központi feldolgozása - vállalkozói tanácsadó (Debrecen)

OTP Bank NyRt.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.11.20.
Jelentkezési határidő: 2019.12.04.

MFB hitelek központi feldolgozása - vállalkozói tanácsadó,

Debrecen

Feladatok:

  • lakossági és vállalkozói MFB hitelek feldolgozása, teljes körű rögzítése, jóváhagyása

Pályázókkal szembeni elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • lakossági hitelezésben vagy MFB területen szerzett banki tapasztalat
  • munkájában pontos és megbízható
  • eredmény- és teljesítményorientált
  • gyorsan sajátítja el az új ismereteket
  • monotonitás tűrő, csapatjátékos, terhelhető

Amit előnynek tartunk:

  • MFB ponton szerzett tapasztalat és vizsga

Amit kínálunk:

  • motiváló erkölcsi elismerési rendszer
  • vállalkozói tanácsadói jövedelem és juttatási csomag
  • vidám, összetartó, támogató csapat
  • hosszú távon stabil munkahely
  • munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Jelentkezési határidő: 2019. december 4.

A jelentkezéshez önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő, Finanszírozás, Hitel menedzser, Hitelspecialista
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre