www.cvonline.hu

Mezőgazdasági idénymunka

Hozzáadva: 2018.01.19.
Hirdetés azonosító: 952167

Multinacionális mezőgazdasági nagyvállalat számára keresünk, AZONNALI MUNKAKEZDÉSSEL mezőgazdasági alkalmi munkásokat

Feladatok:
  • vetőmag válogatás,
  • palántázás,
  • kapálási, tőszám beállítási feladatok ellátása
Elvárások:
  • mezőgazdasági tapasztalat elengedhetetlen,
  • monotónia tűrés,
  • jó fizikai állapot és állóképesség.
Amit kínálunk:
  • biztos munkahely, bejelentett jogviszony
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • jó munkakörülmények,
  • bérezés a képzettség és a tapasztalat szerint.
Munkavégzés helye:
  • Karcag, Kisújszállás, Túrkeve
Egyéb:
  • Munkavégzés helye
  • Karcag,Túrkeve
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, az E-mail cím megjelenítése email címre, vagy hívja a 20/ 66 55 726