Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gépszerelő

HSA Kft.
Régió: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.10.11.
Jelentkezési határidő: 2019.11.09.

Feladatok:

  • mezőgazdasági gépek üzemeltetésében, karbantartásában, javításában való aktív részvétel
  • közreműködés a gépek szét- és összeszerelésében
  • hibafeltárás és javítások elvégzése

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (OKJ)
  • mezőgazdasági műszaki végzettség előnyt jelent
  • max. 25 éves életkor
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, pontosság, mobilitás

Amit nyújtunk:

  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás
  • versenyképes bérezés, bónusz
  • szakmai képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 30 407 7432-es telefonszámon.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre