Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gépszerelő - Tirol

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

HU

Munkavégzés helye: Ausztria, Tirol

Munkakezdés ideje: azonnal

Osztrák partnerünknek keresünk, hosszú távra, németül beszélő

Mezőgazdasági gépszerelőket

Az Ön feladatai:

– mezőgazdasági gépek (traktorok) karbantartása, szervizelése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– hidraulikai és pneumatikai ismeretek

– gépszerelési tapasztalat

– saját autó (bejáráshoz)

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– osztrák munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: nettó 2000 Euró/hó + nyaralási - és karácsonyi pénz

– munkáltató által biztosított és fizetett szállás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre