www.cvonline.hu

Mezőgazdasági gépszerelő szakmunkás

  • A hirdetés 263 napja lejárt

A Mayer csoport a kertészeti gépek és berendezések gyártásában világviszonylatban vezető helyet foglal el. Sikerünket a magasan kvalifikált munkatársainknak, megújuló termékeinknek és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhetjük.

Főbb feladatok, munkák:

  • kertészeti gépek és egységeinek szakszerű összeszerelése festett, horganyzott és vásárolt alkatrészekből,
  • elvégzett tevékenységek dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gépszerelő szakmunkás
  • műszaki rajz ismeret
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • minőségorientált gondolkodás és igényes munkavégzés
  • jó beilleszkedési készség, csapatszellem

Ha szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését az alábbi email címre.

Kapcsolat/Munkavégzés helye:

Mayer Ipari és Kereskedelmi Bt.
9341 Kisfalud, Kossuth u. 106.
Tel.06-96-599-020

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.07.31.