Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mezőgazdasági cikkíró - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Érdekel a cikkírás világa?

Partnerünk mezőgazdasági gépek importálásával foglalkozó cég. Csatlakozz hozzájuk

Mezőgazdasági cikkíróként!

Feladatok:

  • Mezőgazdasági szakcikkek felkutatása, olvasása
  • Mezőgazdasági szakcikkek fogalmazása, írása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő mezőgazdasági felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton (aktív/passzív)
  • Számítógép felhasználói ismeretek, MS Office ismeret
  • Pontosság, jó helyesírás és fogalmazókészség
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Felsőfok)

Amit a cég kínál:

  • Tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető épület (Árpád tér közelében)
  • Irodai környezet
  • Ingyen kávé és víz

Munkaidő: hétköznaponként 08:00-tól 17:00-ig

Heti óraszám:
20 - 24 óra

Munkavégzés helye:
Debrecen

Fizetés:
Br. 1200 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Marketing, média, kommunikáció
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Mezőgazdasági szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre