Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Metró műszaki ügyeletes II.

  • BKV Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Metró Infrastruktúra Főmérnökség

munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • a metró állomásain épületgépészeti berendezések üzemeltetése
  • tűz és munkavédelmi felügyelet gyakorlása
  • HAVARIA események megoldásában közreműködés (műszaki, forgalmi, utas baleset, tűz stb.)

A munkakör betöltésének feltételei

  • felvétel előtt: szakmai orvosi és alkalmassági vizsgálat
  • érettségi
  • gépészeti és/vagy elektromos szakmacsoportos végzettség

Előnyt jelent:

  • szakirányú technikusi végzettség

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafeteria
  • kedvezményes üdülés
  • ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain további két hozzátartozónak is
  • igény szerint lakhatás biztosítása

A munkaidő 12/24 folyamatos szolgálat. A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Jelentkezés: kizárólag fényképes önéletrajz beküldésével.

A jelentkezés folyamatos!

A felvételi tájékoztató pontos időpontjáról a jelentkezőket telefonon értesítjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Tűzvédelmi szakértő
Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Gyártás / Termelés > Munkavédelmi szakértő
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre