Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MES rendszermérnök

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.12.10.
Jelentkezési határidő: 2020.01.08.

Feladatok:

  • A MES IT infrastruktúrájának fenntartása, fejlesztése termelési környezetben
  • Az IT infrastruktúra telepítése és karbantartása
  • A MES szoftver kliensek és terminálok telepítése
  • A MES beállítása, keletkező hibák javítása
  • Szoros együttműködés a belső és külső partnerekkel
  • Gépek csatlakoztatása az MES-hez, pl. az OPC-n keresztül
  • A felhasználók támogatásának és képzésének biztosítása
  • A változások utáni funkciók tesztelése, testre szabása
  • Az összegyűjtött adatok dokumentálása, bemutatása
  • 1. és 2. szintű támogatás
  • A MES világszerte történő bevezetésének támogatása a vállalkozáson belül
  • A MES vezetőivel való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Magabiztos IT hálózati ismeretek (LAN, TCP / IP)
  • Informatikai környezet adminisztrációjában való jártasság (szerver, VLAN, OPOC UA szerver)
  • Autóipari üzleti folyamat általános ismerete
  • A Windows operációs rendszerek magabiztos ismerete
  • Magabiztos Angol nyelvtudás, Német nyelv ismerete előny
  • Utazási hajlandóság (alkalmanként)

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It szakértő, Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Rendszergazda, Rendszerintegrátor, Rendszerüzemeltető
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre