Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérőtechnikus

Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft. (ALPINE Kft.)
Régió: Budapest, Biatorbágy, Pest

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.08.27.

Alpine - Driving Mobile Media Innovation

Az Alpine biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba. Vállalatunk 100%-ban japán tulajdonú, hírneve az információs és kommunikációs eszközök terén egyet jelent a kiváló minőséggel. Tehetséges, lendületes csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Munkakörhöz tartozó feladatok

Bejövő áru alkatrészek mérése
Előlap darabok lézerpozíció és tamponnyomás pozíció mérése
Alkatrészek jóváhagyási mérése
Festés megbízhatósági tesztek elvégzése
Egyedi mérések elvégzése
Gyártásközi SPC mérések
Fröccsöntött alkatrészek indítási
Mérési dokumentációk elkészítése és napi mérése

Elvárások

Érettségi
3 műszakos munkarend vállalása
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Jó kommunikáció
Precíz, pontos munkavégzés
Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk: Versenyképes juttatási csomag, kafetéria, fejlődési lehetőség, ingyenes tréningek, nemzetközi projektekben való részvétel, egészségügyi szűrővizsgálatok, teljesítmény bónusz, ingyenes vállalati buszjáratok, vagy bejárás támogatás

Helyek Budapest
Biatorbágy
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre