Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Mérőkezelési, korlátozási és kivizsgálási munkatárs (Balatonalmádi)

  • Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • Balatonalmádi, Veszprém
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Mérőkezelési, Korlátozási és Kivizsgálási Osztálya

MÉRŐKEZELÉSI, KORLÁTOZÁSI ÉS KIVIZSGÁLÁSI MUNKATÁRS

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • a szolgáltatási területen meghatározott vízmérők cseréje;
  • a szolgáltatási területen, hátralékos felhasználókkal szemben közüzemi ivóvíz-szolgáltatás felfüggesztése vagy korlátozása törvényes keretek között;
  • felhasználói megkeresések ügyintézése során szükséges helyszíni kivizsgálások;
  • tervezett mérőhely ellenőrzések és hitelesítési mellékmérő cserék és/vagy plombálások dokumentált elvégzése.

FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • önállóság
  • jó kommunikációs készség

ELŐNY:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • érettségi bizonyítvány
  • technikusi végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Balatonalmádi

Jelentkezni 2019. november 29-ig lehet

Helyek Balatonalmádi
Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Technikus, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre