Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MÉRNÖKSÉGVEZETŐ (14-9595)

HumanField Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.09.15.
Jelentkezési határidő: 2019.09.21.

Nemzetközi autóipari, felfutó üzletágban tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖKSÉGVEZETŐ
(14-9595)

pozícióba.

Feladatok:

  • 6+ fő mérnök (folyamatmérnökök, projektmérnökök, prototípusmérnökök) irányítása,
  • Felelősség az ipari technológia optimalizációjáért,
  • Gyártási folyamatok, gépek, berendezések, szerszámok sztenderdizációja,
  • Gyártósor áttelepítésében való közreműködés,
  • Költségvetés készítése.

Elvárások:

  • Autóiparban VAGY elektronikai gyártásban szerzett mérnökségvezetői tapasztalat,
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, európai cégkultúra,
  • Izgalmas, felfutó üzletágban való munkavégzés
  • Céges autó,
  • Versenyképes bérezés.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9595”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre