www.cvonline.hu

Mérnökségi technikus (Mechanikai terület)

Régió: Zalaegerszeg, Zala

Flextronics International Kft. Hozzáadva: 2018.06.20.
Jelentkezési határidő: 2018.06.21.
A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Zalaegerszegi gyáregységünk csapatába keresünk munkavállalókat.

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Gyártóberendezések működtetésének biztosítása
  • Hibaelhárítás; napi problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Munkautasítások, gyártási dokumentumok készítése, karbantartása
  • Projektek támogatása, folyó termelésindításban való aktív részvétel
  • A minőségjavító intézkedések bevezetésének és eredményességének ellenőrzése
  • Közvetlen felettes által adott egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Szerszámkészítő, autószerelő, gépész, géplakatos, mechanikai műszerész végzettség
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előnyként értékeljük:

  • Szakirányú, gyártási tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Juttatások (cafeteria, havi bónusz)
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Jelentkezni a lenti „Jelentkezés” gomb megnyomásával, illetve a 06 80/201 112-es telefonszámon lehet.

Jelentkezéshez kérjük, kattintson a "Jelentkezés" gombra.

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat.
A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket képesítés, képesség, valamint szakmai tudás alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján.
Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük, hogy tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban. A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor. A Flex felveszi Önnel a kapcsolatot, ha a szakmai háttere és képzettsége megfelel a megpályázott pozícióhoz szükséges elvárásoknak. Köszönjük, hogy a Flexet választotta.
Az általunk kért információk:
Azokat a személyes adatokat tároljuk, amelyet Ön a weboldalunkon keresztül megad, vagy más módon eljuttat hozzánk. Ez magába foglalhatja többek között az elérhetőségeit; információkat, amelyeket online kérdőíveken, visszajelzési íveken keresztül juttat el hozzánk, valamint az álláspályázatok során az önéletrajzban megadott adatokat. Az adatokat üzleti célokra használjuk fel, többek között megjegyzésekre vagy kérdésekre válaszolunk; feldolgozzuk az állásajánlatainkra érkező jelentkezéseket; webes felületet biztosítunk különböző tartalmak másokkal történő megosztására; illetve amennyiben vevőnket vagy beszállítóinkat képviseli, az üzleti együttműködésre vonatkozó információk kezelésére.

Flextronics

Kategória Gyártás / Termelés, Gyártás technikus, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka, Autószerelő, Műszerész, Szerszámkészítő, Technikus
Régió Zalaegerszeg
Zala
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.06.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre