Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnökségi csoportvezető (Veszprém megye)

  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

Mérnökség szervezetének vezetése és képviselete;
Mérnök csapat munkájának napi szintű szervezése, irányítása és ellenőrzése;
Új gyártás műszaki előkészítése, layout tervezés, berendezések kiválasztása, gyártósorok installálása;
A gyártási folyamatok kidolgozása, dokumentálása és fejlesztése;
A gyártás és gyárthatóság hatékonyságának elemzése, állásidők, technikai jellegű problémák, hibás gyártás megszüntetésére irányuló akciók irányítása és koordinálása;
Információszolgáltatás a vezetés részére a gyártófolyamatokat érintő akciókról;
Aktív részvétel az új termék bevezetési projektekben ;
Új technológiai folyamatok bevezetése, költség- megtérülés kalkulációk készítése;
Budget készítés a mérnökségi tevékenységre és fejlesztésekre vonatkozóan;
Hatékonysági,minőség és megtérülési mutatók elemzése, intézkedések a KPI-ok javítására;
Folyamatos kapcsolattartás a külföldi fejlesztési központtal.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki diploma, ideálisan elektronikai/gépész/mechatronika szakirány;
Gyártó vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat;
Magabiztos angol nyelvtudás;
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
MS Office ismeretek, magas szintű Excel ismeret;
Precíz, alapos munkavégzés;
Határozott fellépés;
Proaktív, dinamikus, gyorsan alkalmazkodó személyiség.

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Amit nyújtunk

Work-life balance;
Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
Kiváló munkakörnyezet;
Dinamikus, összetartó csapat.

Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Mérnökségi csoportvezető (CNC)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A szervezetbe tartozó munkatárs...
Budapest

Mérnökségi gyakornok

NI Hungary Kft.

A National Instruments debreceni csapatába kere...
Debrecen

SQA csoportvezető (Veszprém)

Pozíció leírása:A beszállítói minőségbiztosítás...
Veszprém