Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnökségi csoportvezető (Somogy megye)

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Layout javaslatok kidolgozása a társszervekkel együtt;
Csapat (AI programozók, AI folyamatmérnökök és technikusok) munkájának koordinálása, értékelése és az egyének folyamatos fejlesztése;
Együttműködés a társosztályokkal: ;
Új technológiai folyamatok figyelemmel kísérése, a bevezetés lehetőségének kiértékelése, együttműködés a technológiai csoporttal;
Új technológiai folyamatok bevezetése, költség- megtérülés kalkulációk készítése;
TML, DEM, FOR, MU és PPM figyelése, fejlesztési és javítási tervek kidolgozása;
A gépes hatékonyság és minőség ellenőrzése, javítása az AI területen;
FMEA és Control plan elkészítésében való aktív részvétel;
Új termékek bevezetésében való részvéte;
Adatok szolgáltatása, riportolás.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (villamosmérnöki, gépészmérnöki stb. diploma) vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok;
3-5 év munkatapasztalat gyártó környezetben;
Magabiztos angol nyelvtudás;
Vezetői tapasztalat;
Stressztűrő képesség;
Motivált és motiváló személyiség, aki ösztönzi a csapatot és kezdeményező az újítások területén.

Előny:

Elektronikai területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 294 5850 (Doros Anna)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz;
Professzionális, modern munkakörnyezet;
Szakmai fejlődési lehetőség;
Jó hangulatú és összetartó csapat.

Helyek Tab
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Villanyszerelő (Somogy megye)

Trenkwalder Kft

Épületvillamossági hibák feltárása, javításaGyá...
Somogy

IT technikus (Somogy megye)

A termelés gördülékenységének biztosítása IT-sz...
Somogy

Senior tesztmérnök (Somogy megye)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Gyártósori tesztelő berendezése...
Tab