www.cvonline.hu

MÉRNÖKSÉG VEZETŐ - gépgyártás

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.12.20.
Hirdetés azonosító: 1099249

Megbízónk multinacionális gépgyártó vállalat, munkagépek fém alkatrészeinek és szerkezeti részegységeinek gyártásával foglalkozik a  gépipari és járműipari ágazatban működő megrendelői számára. Gyártókapacitását az elmúlt években fokozatosan fejlesztette, új gyártósorokat és berendezéseket helyezett üzembe, korszerű technológiákat vezetett be. A növekvő gyártási feladatokhoz kapcsolódóan fejleszti szervezetét, amelynek vezetésére tapasztalt szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A mérnökségi szervezet (10 fő) vezetése és képviselete, a mérnökség tevékenységének irányítása és prezentálása a vezetés számára
  • A gyártási folyamatok kidolgozása, dokumentálása és fejlesztése, a folyamatmérnökök munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Gyártás megvalósíthatóság elemezés és az új termék gyártás FMEA lefolytatása
  • Új termékek gyártás indítási projektjeinek koordinálása, projektmérnökök munkájának irányítása
  • Új gyártás műszaki előkészítése, layout tervezés, berendezések kiválasztása, gyártósorok installálása
  • Gyártási hatékonyság menedzsment, műveletelemzés (REFA), állásidők vizsgálata, portfolio optimalizálás, technikai jellegű problémák és a hibás gyártás megszüntetésére irányuló akciók kezdeményezése és koordinálása
  • Lean szemléletű gyártás kialakításának, fejlesztésének koordinálása, a vállalati lean tevékenység irányítása
  • Információszolgáltatás a gyártási hatékonyság és a gyártófolyamatok fejlesztésével kapcsolatos akciókról
  • A szakterülethez tartozó dokumentumok naprakészségének biztosítása, az információáramlás támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, ideálisan gépészmérnöki végzettség
  • Alapos szakmai ismeretek az engineering és az alkalmazott technológiák (hidegalakítás, megmunkálás, hegesztés, felületkezelés és szerelés) területén
  • Angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Minimum 5 év releváns - elsősorban az autóiparban vagy gépiparban szerzett - szakmai és vezetési tapasztalat
  • Lean, Kaizen ismeretek, alkalmazási tapasztalat
  • Project management tapasztalat
  • Tulajdonosi szemléletmód, elkötelezettség, megbízhatóság
  • Csapatszellemű beállítottság, csapatfejlesztés képessége
  • Hatékony és pontos munkavégzés, rendszerszemléletű feladatmegoldás, önálló döntéshozatal képessége

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű és fejlődő gyártási környezet
  • Fejlődés-orientált, csapatszellemű vezetés
  • Versenyképes juttatási csomag, cégautó, albérlet támogatás

A munkavégzés helye

Dombóvár-Kaposvár térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖKSÉG VEZETŐ - gépgyártás, Dombóvár-Kaposvár térsége