Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mérnökiroda-vezető

  • E.ON Hungária Zrt.
  • Hajdú-Bihar, Debrecen
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Az E.ON Mérnökirodája rendszeresen indít 2 éves szakmai programot pályakezdő villamosmérnökök számára. Programvezetőt keresünk a fiatal szakemberek szakmai vezetésére és karrier-menedzselésére.

Feladatok

  • A Mérnökiroda működésének irányítása
  • Munkatársak, gyakornokok, valamint tanulói szerződéssel rendelkező duális egyetemi hallgatók irányítása, fejlesztése, támogatása
  • A program feladata, hogy a pályakezdő szakemberek megismerjék:
    • áramhálózat tevékenységeit
    • hálózati technológiákat, munkavédelmi szabályokat
    • kiviteli tervezéshez szükséges jogszabályi előírásokat, szabványokat, típusterveket, műszaki kézikönyveket
    • tervezési és kivitelezési tevékenységeket
    • LEAN módszertant
  • Kapcsolattartás az egyetemekkel, a gyakornoki és a hallgatói utánpótlás biztosítása
  • Projektekben való részvétel

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 5 év munkatapasztalat, ebből 3 év szakmaspecifikus
  • Kamarai tervezői jogosultság megléte előnyt jelent
  • AUTOCAD ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk

  • Lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre
  • Üzletközeliség, rálátás a szektor és a cég kulcstémáira
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • Korlátlan járóbeteg-ellátás, szűrővizsgálatok

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Energetika / Villamosság > Energetikai menedzser, Energetikai mérnök, Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Oktatás / Képzés > Tréning menedzser
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Megváltozott munkaképességű
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre